Bilen er ikke noe prosjekt, men jeg legger den her likevel (hvor skulle jeg ellers legge den). Jeg kommer ikke til å skru mye på denne, da den virker til å være veldig velholdt.
T4 Multivan, grønn metallic.
2003-modell m/hevetak (siste årsmodell)
2,5 tdi-motor/102 hk
Grå og grønnmønstrete seter.
Ekstra liggemadrass og "kloss".
Den har noe utstyr som ikke er uvanlig, men som nok var tilleggsutstyr på denne:
* Thule sykkelstativ for 2 sykler på bakluka.
* LM-felger da den var ny (sommer).
* Criuse-kontroll
* Webasto-varmer med styringsknapp og ekstrabatteri under førersetet.
* AC (var vel ikke på alle?)
Ellers har den låsbart rom i førerdøra, lukkbar koppholder ved passasjersetet, fjernstyrt sentrallås, varmeseter, elspeil, elvinduer foran, skyvevinduer bak, barnenett til senga oppe, ekstra koppholder på dasj, selvsagt gardiner rundt hele og en del anne standardutstyr.
Jeg tror dette er en 99 prosent optimal bil for meg da den brede senga i bakrommet er bedre enn den som finnes i California-versjonen (for smal). Derfor valgte jeg denne bilen, og ikke California.
Noe annet er det ikke å si. Jeg har da noen tanker om å dra til Tinn med den i september og noen fjellturer før det. Nedenfor ser du bilen. Jeg skal lage flere bilder etterhvert. Men dette bildet er ikke så bra, da det er tatt med et mobilkamera:






