cobra cityguard kobling....

Caravelle/Multivan/Transporter 2004 - 2015
Post Reply
jeep
Posts: 37
Joined: 06 Nov 2007, 19:18

cobra cityguard kobling....

Post by jeep »

Hjelper broderen med å montere cobra frontbøyle fra koolart. Beskrivelsen ser ut å gjelde halogen utgaven fra 2009> men denne skal monteres på bil med xenon. Den blå ledningen skal kobles på svart/grå men den ser ut til å være fraverende på xenon utgaven.......!!
Noen som har koblet en sånn på tilsvarende.....? :D
Transporter 204 TSI 4 Motion.
Martin Sandvik
-
-
Posts: 4582
Joined: 31 Oct 2003, 13:11
Car: 2010 Multivan T5
Phone: 40204030
Location: 3470 Slemmestad
Contact:

Re: cobra cityguard kobling....

Post by Martin Sandvik »

http://www.cobra-sor.de/pdf/cityguard-vw1053.pdf

I tyskland kobles de vel slik at når du tenner parklyset så slukker LED lampene, de tennes når du har på tenning men slås av når parklys tennes.
jeep
Posts: 37
Joined: 06 Nov 2007, 19:18

Re: cobra cityguard kobling....

Post by jeep »

Fikk lys i den bøylen, men fargene stemte ikke helt nei. De lyser svakt når lyset er på park,kjøre og nærlys. Men når man låser opp eller igjen bilen lyser de sterkere......???
Hvordan skal de lyse. Har sett noen her i byen med kombinasjon cityguard og xenon. Men de lyser sterkt når de kjører...!!!
Transporter 204 TSI 4 Motion.
Post Reply