sån her ser den ut i dag:

bilen blei kjøpt sommeren 2007 av en honda forhandler her i arendal den hadde da kjørt 277000km ca den gang var det en 10setter mini bus nr 1 tror jeg med 5 seter i farts retning og 2+3 bak på langs i form av klap setter.
den hadde hvert eid av et godt voksent ekte par fra ny og fram til jeg kjøpte den, siste stempling i service hefte hadde skjed ved ca255000km og var var det siste plasen som det var mulig og stemple i boka og alle hadde vert på vw verkstedet her i arendal.
det som har skjed siden den gang er at den har fått 8 seter i farts retning, sota vinduer og masse rød rust i kantene og nå kjørt ca338000km dette er ivert fal det som kan ses.
ting som ikke kan ses er nye reg reimer + vanpumpe + strame hjul ved ca307000km, også har den fått motor olje x2, olje filter x2, gir olje, 2 styre kuler, 1 bremmse calipter bak, nye skiver og klosser bak.
også har den fått litt mer lyd\musikk lagde 2 kasser og satt en i hver side under den bakerste sette rada som 2 6"*9" fikk flyte inn i og en forsterker under bakerste sette rad.



fram tids plan: bort med rust + nyt lag med lakk over hele bilen + mister bak visker + sorte b og c stolper dette kommer i uke 27 i år var planen, 18" felger, 60mm senk, emblem fri grill, engle lys sorte, lykte spoylere, nye baklykter.






