86mod T3 SIKA Transporter og 89mod Caravelle C selges :)
Posted: 12 May 2014, 13:33
Skjønner.Vegar86 wrote:Bildet av bilene sammen tatt før motoren ble flyttet over, og bildene fra verkstedet er når den var på eu-godkjenning. Så det står skilter på den nå ja![]()
Siden jeg hittil kun har brukt den på kortere turer har jeg ikke tatt med tid til å sjekke bremsene ennå, men jeg kan ikke tro det skal så voldsomt mye jobb til for å få den til å fungere normalt igjen. Motoren har som sagt hatt seg en langtur allerede, så den skal nok fint tåle detHvor lang tur snakker vi om?
Som nevnt så kan du fint kjøpe kun sikaen og få med alt jeg har av dekk og deler, men det koster fortsatt 30.000. Da skal jeg vell alltids klare å få gitt bort caravellen eller fraktet den til huggern om det er eneste løsningen
Beklager, glemte å svare. Har ikke studert det selv, bare fastslått at det er noe rust der. Skal ta et par nye bilder senere så man kan se tydeligere hvordan rustskadene erOddN wrote:Er fremdeles litt nysgjerrig på hvor alvorlig den rusten i taket er?
TakkerVegar86 wrote:Oppdatert med nytt bilde, av taket fra utsiden.
Er absolutt interessert, men da kun i sikaen og til rett pris.Vegar86 wrote:Da er annonsen ute igjen! Fortsatt ingen som biter på?
Om interessen er der men prisen er et problem, så ta kontakt så kan den diskuteres
Når jeg først bestemte meg for å selge så ble jeg veldig klar til å bli kvitt det
Tar sjansen på å svare på det jeg. Jo vi hadde egentlig en deal som innebar frakting med hurtigruta. Da hurtigruta plutselig innførte sommerpriser 1. Juni ble den frakta mye dyrere. Og frem til jeg har mulighet til å hente bilen ønsker Vegar å la bilen ligge ute for salg. Og jeg har full forståelse for det.Cheron wrote:Var ikke denne merket som solgt på finn her om dagen?
Vegar86 wrote:Ja det stemmer som Odd sierMen nå er ikke sikaen til salgs lengere! Ny giv og nye planer, så nå skal jeg sette i stand den overhalte motoren og få begge bilene i brukbar stand igjen